WG Project - Biuro projektowe

WG Project » O Firmie

O Firmie

       Inspiracją powstania Biura niewątpliwie stało się moje wieloletnie doświadczenie w branży stolarstwa meblowego – od produkcji tego asortymentu po wykonywanie złożonych aranżacji meblowych na życzenie indywidualnego klienta.

Aktualnie dysponuję dla Państwa następującą ofertą usług w zakresie aranżacji i wizualizacji komputerowych oraz pośrednictwa w produkcji mebli:

- kuchennych, biurowych, sklepowych, łazienkowych, pokojowych, dziecinnych oraz poszczególnych elementów, np. szaf wnękowych, przesuwnych, komód, witryn, konsoli, bibliotek i innych.

Mając różnorodne kontakty z bardzo wieloma firmami meblowymi – krajowymi i zagranicznymi, jestem w stanie zaproponować Państwu fachową poradę w zakresie doboru mebli na miarę oczekiwań każdego, zarówno pod względem wizualnym, funkcjonalnym, jak i cenowym.

Po dokonaniu pomiaru pomieszczenia, wykonanie projektu zapewniam w ciągu 5 dni, a następnie, po jego akceptacji przez Państwa, proponuję materiały, dodatki i detale dotyczące każdego mebla (ze szczegółowym uwzględnieniem sprzętu AGD) oraz sporządzam umowę kupna – sprzedaży mebli.

Wykonanie oraz finalny montaż mebli każdorazowo zostaje poddany mojemu nadzorowi.

Projektuję wszystkie rodzaje mebli, także na zlecenie firm je produkujących oraz biur architektonicznych.

Z poważaniem                       

Wojciech Gmyrek                 
Biuro Projektowe „WG Project”

 

Przykładowe realizacje